ПРОГРАМА Ф Е В Р У А Р И 2017

    01.02.(сряда), 20:00ч . – Jazz Сряда: Александър Леков Трио

    Александър Леков – бас, Петър Момчев – саксофони, Начо Господинов – барабани

    03.02.(петък), 20:00ч. G Baby Георгия Павлова – вокал, Димитър Горчаков – пиано

    04.02.(събота), 11:00ч. – Джаз за деца с Венци Благоев и приятели

    04.02.(събота), 20:00ч. Arnau Garrofe-Peter Georgiew project ( Original groove & melodic music by Arnau and Peter)

    Петър Георгиев – китара, Arnau Garrofe – тенов саксофон, Димитър Карамфилов – контрабас

    07.02.(вторник), 20:00ч.- Dixieland Jazztet 08.02.(сряда), 20:00ч. – Jazz Сряда: West Coast Quartet

    Атанас Хаджиев – баритон саскофон, Петър Момчев – алто саксофон, Димитър Шанов – контрабас, Никола Горялов – барабани

    09.02.(четвъртък), 20:00ч. – Ritmos Negros Пиеро Епифания – перкусии и вокал, Симеон Леонидов – китара, Борис Таслев – бас

    10.02.(петък), 20:00ч. – Bossa Nova Павел Терзийски – глас, Михаил Вл. Йосифов – китара, Александър Даниел – ударни

    11.02.(събота), 20:00ч. – Пиано§Глас – Павел Терзийски – вокал, Димитър Горчаков – пиано

    14.02.(събота), 20:00ч. – JAP – Любовта и джазът ще пеят на български Венци Благоев – тромпет, Марина Господинова – вокал, Мария Донева – поезия, Антони Дончев – пиано

    15.02.(сряда), 20:00ч. Jazz Сряда: Димитър Карамфилов Квартет

    Арнао Гарофе – саксофон, Александър Логозаров – китара, Димитър Карамфилов – контрабас, Христо Йоцов – барабани

    16.02.(четвъртък),20:00ч. – Blagoev/Mallia/Mabrouk/Guivarch Jazz Quartet BG/FR

    Димитър Благоев – китара, Жорис Малиа (Франция) – тенор саксофон, Софиан Ел Мабрук (Франция) – бас, Людовик Гиварш – барабани (Франция)

    17.02.(петък), 20:00ч. – Густунавтите

    Димитър Льолев – саксофон, Мартин Ташев – тромпет, Борислав Таслев – контрабас, Борислав Петров – барабани

    18.02.(събота), 11:00ч. Джаз за деца с Венци Благоев и приятели

    18.02.(събота), 20:00ч. DESY & The Shiny Stockings

    Деси Андонова – вокал, Петър Георгиев – китара, Димитър Карамфилов – контрабас

    21.02.(вторник), 20:00ч. Dixieland Jazztet

    22.02.(сряда), 20:00ч. – Jazz Сряда

    Весела Морова – вокал, Петър Момчев – алто саксофон, Любо Цанев – пиано Димитър Шанов – контрабас, Никола Горялов – барабани

    24.02.(петък), 20:00ч. – Jazztory: Stan Getz

    Александър Логозаров – китара, Борислав Петров – барабани, Борис Таслев – бас

    25.02. (събота), 20:00ч. – Minimum Quartet

    Лили Илиева – вокал, Борислав Петров – барабани, Димитър Льолев – саксофон, Александър Логозаров – китара, Борис Таслев – контрабас